První ročník fotbalového turnaje starších pánů v Březnici má stmelit okolní obce

10.6.2019

V obci Březnice se místní fotbalový Sportovní klub rozhodl založit novou tradici a stmelit v okolí chlapy nad 40 let. Pozvánku k přátelskému fotbalovému klání "starších pánů" obdržely okolní obce Bohuslavice u Zlína, Salaš, Doubravy, Lhota, Provodov, Březůvky, Kudlov a Racková.

Právě reprezentanti těchto vesnic se v sobotu 29.06.2019 potkají na hřišti v Březnici, aby změřili své síly a utužili přátelské vztahy. Hrát se bude na polovině hřiště v počtu 6 + 1, aby to stačili uběhat, udýchat a přežít i ti dříve narození.
"V obci Bohuslavice jsme do roku 2006 měli spádovou Základní školu. Tak jsme se nejenom s vrstevníky z této obce, ale i ze Šarov a Zlína - Majáku znali a známe velmi dobře. Bohužel byl před 13ti lety druhý stupeň na této ZŠ zrušen a tak dnešní mladí už ztrácí vazby na vedlejší obce", poznamenal starosta Březnice Josef Hutěčka.
Právě proto jej potěšil nápad Sportovního klubu Březnice zorganizovat tuto sportovně - společenskou akci, jejíž součástí bude i na závěr živá hudba. "Účastníci tak zde mohou prožít příjemné odpoledne, večer i noc, uzavřít nová přátelství, utužit ta stará a kdo ví, k čemu všemu ještě dojde," uzavírá pojetí celé blížící se akce Josef Hutěčka.
autor příspěvku: AD